اخبار > جلسه هماهنگی برگزاری بیست‌ودومین دوره گرامی‌داشت هفته پژوهش و فناوری استان  چاپ        ارسال به دوست

با حضور روسای دانشگاه‌ها و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار شد:

جلسه هماهنگی برگزاری بیست‌ودومین دوره گرامی‌داشت هفته پژوهش و فناوری استان

 

 

 

 

 

 

با حضور روسای دانشگاه‌ها و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان به میزبانی دانشگاه مازندران برگزار شد:

جلسه هماهنگی برگزاری بیست‌ودومین دوره گرامی‌داشت هفته پژوهش و فناوری استان

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، جلسه هماهنگی برگزاری بیست‌ودومین دوره گرامی‌داشت هفته پژوهش و فناوری استان به منظور اخذ تصمیمات لازم در خصوص نحوه برگزاری باشکوه‌تر این مراسم، با حضور روسای دانشگاه‌ها و مدیران دستگاه‌های اجرایی استان در روز سه‌شنبه 2 آذر 1400  در سالن کنفرانس سازمان مرکزی دانشگاه مازندران برگزار شد.

       بر اساس این گزارش، دکتر حشمت‌اله علی‌نژاد سرپرست دانشگاه مازندران و جانشین رییس ستاد بیست‌ودومین دوره بزرگ‌داشت هفته پژوهش و فناوری در استان مازندران در این نشست با تاکید بر اهمیت مقوله پژوهش و فناوری در اعتلای کشور، بر لزوم اهتمام همه مدیران استان در استفاده از ظرفیت و پتانسیل پژوهش‌گران و نخبگان استان در راستای حل معضلات مختلف تاکید کرد.

       در ادامه این نشست، دکتر جمال قاسمی سرپرست معاونت پژوهش و فناوری دانشگاه به بیان اهداف، برنامه‌ها و دستورالعمل برگزاری این مراسم پرداخت و حاضران نیز در خصوص برگزاری هرچه بهتر این مراسم و اقدامات لازم در قبل و بعد از برگزاری، نظرات و پیشنهادات خود را مطرح کردند.

       یادآور می‌شود: بیست‌ودومین هفته پژوهش و فناوری استان در بازه زمانی 13 الی 19 آذرماه جاری مطابق با دستورالعمل مصوب استانی ستاد ملی هفته ملی پژوهش و فناوری با شعار" پژوهش و فناوری، پشتیبان تولید" برگزار می‌گردد. روسای دانشگاه‌های دولتی استان، دانشگاه پیام نور، دانشگاه جامع علمی کاربردی، دانشگاه فرهنگیان، جهاد دانشگاهی واحد استانی، سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، سازمان جهاد کشاورزی استان، سازمان فنی و حرفه‌ای استان، پارک علم و فناوری مازندران و نمایندگان برخی از دستگاه‌های اجرایی مرتبط، از حاضران در این نشست بودند.

 

تصاویر بیشتر

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی

 


٠٧:٣٠ - چهارشنبه ٣ آذر ١٤٠٠    /    شماره : ٣٠٥٥٨    /    تعداد نمایش : ٢٩٧