اخبار > افتخارآفرینی دانشجویان دانشگاه مازندران در مرحله نهایی بیست ‌و ششمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور  چاپ        ارسال به دوست

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خبر داد:

افتخارآفرینی دانشجویان دانشگاه مازندران در مرحله نهایی بیست ‌و ششمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور

 

 

 

 

 

معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه خبر داد:

افتخارآفرینی دانشجویان دانشگاه مازندران در مرحله نهایی بیست ‌و ششمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور

       به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دانشجویان این دانشگاه در مرحله نهایی بیست‌ و ششمین دوره المپیاد علمی-دانشجویی کشور درخشیدند و صاحب چندین مقام برتر شدند.

       بر اساس این گزارش، دکتر محمدحسین فاطمی معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه با اعلام این خبر افزود: در مرحله نهایی بیست ‌و ششمین دوره المپیاد علمی- دانشجویی کشور که در 19 شهریور ماه سال 1400 در قطب‌های ده‌گانه علمی به‌صورت هماهنگ برگزار گردید، محمد اکبری و آرمین احمدی کمرپشتی در رشته حقوق به ترتیب حایز رتبه‌های 3 و 6، نفیسه شناطی در رشته زیست‌شناسی حایز رتبه 11، فاطمه حسین‌زاده در رشته سلول‌های بنیادی و مهندسی بافت حایز رتبه 13 و سید علیرضا هادیان در رشته شیمی حایز رتبه 15 شدند.

       شایان توجه است: اسامی برگزیدگان این دوره از المپیاد علمی دانشجویی در سایت مرکز المپیاد علمی کشور به نشانی http://olympiad.sanjesh.org/Fa/Default.aspx قابل دریافت است. هم‌چنین یادآوری می‌گردد که برگزیدگان المپیاد جهت بهره‌مندی از تسهیلات معرفی به مقطع کارشناسی ارشد،‌ تا حداکثر 17 آبان می‌بایست مطابق با دستورالعمل اعلام شده در سایت مرکز المپیاد، نسبت به ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

 

روابط عمومی دانشگاه مازندران

امور رسانه‌های گروهی


١٠:١٦ - شنبه ١٥ آبان ١٤٠٠    /    شماره : ٣٠٤٠٥    /    تعداد نمایش : ٣٧٠٣